ERMERM

Uhkusega XII noorte laulu- ja tantsupeo rongkäigus Pirita Majandusgümnaasiumi lippuritena

Noorte laulu- ja tantsupidu Lisatud: 29.11.2022

Autor: Fred - 1998

Kui 2017. aastal toimus XII noorte laulu- ja tantsupidu, siis oli tore võimalus sellest melust ja eluolust ka endal osa võtta.

Nimelt olime just sama aasta 21. juunil Pirita Majandusgümaasiumi lõpetanud ning mulle kui enda 53. lennu klassivanemale pakuti võimalust veel midagi kooli heaks teha ning sai rongkäigus lippurina kooli esindada ja haarasin kohe võimalusest kinni.

Mina olen pildil siis vasakult teine ja hallis ülikonnas. Kutsusin kaasa ka enda klassivennad Eerik Keridan ja Martin Savitski, kes jäävad siis vastavalt minust paremale. Lisaks sai kutsutud ka gümnaasiumi järgmisest lennust Karl Martin Vellik, kes jääb siis vastavalt minust vasakule.

Lisaks tekkis väike ja tore mõte, et peaks kuidagi enda riietuseks valitud ülikonnad ühendama. Selleks puhuks andsin kaaslastele puidust lipsud, mille tegevus algas just Pirita Majandusgümnaasiumi 11. klassi õpilasfirmana ÕF Puulips. Tänaseks päevaks on sellest juba välja kasvanud Drell Design OÜ. See ühine sarnaste lipsu kandmise mõte oli ajendatud soovist teha ka lisaks väikestviisi reklaami.

Pirita Majndusgümnaasiumist oli lastekoor Piret Jakobsoni juhendamisel ning lisaks ka kooli direktor Toomas Pikhof.


Warning: Undefined array key 0 in /data03/virt74078/domeenid/www.rahvalood.ee/rahvalood.ee/public/wp-content/themes/erm/single.php on line 77

Galerii